HAKKIMIZDA

MOTO CLUB TÜRKİYE Kart, Sadece Motosiklet Kullanıcıları için hazırlanan ve Türkiye'nin 81 ilinde faaliyette olan, motosiklet kullanıcıları için 606 araç ile acil durumlarda asistan hizmetleri sunan özel bir karttır.

Sürüş esnasında oluşabilecek kaza, lastik patlaması, motosiklet arızalanması vb. gibi acil durumlarda yardımınıza koşar.

Kaza alanından motosikletinizi ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞINDA  en yakın servise 1 yıllık üyelik içinde 3 kez  ücretsiz olarak ÇEKİMİNİ SAĞLAR.  

** Benzin bitmesi durumunda ** Lastiğinizin patlaması ** Motosikletinizin arıza durumda ücretsiz çekici hakkınızdan tüm Türkiye genelinde  yararlanabilirsiniz. 

 MOTO CLUB TÜRKİYE  BP  ile yapmış olduğu  ortaklık sonucu  sadece Moto Club Kart ‘a özel  her benzin alışınızda % 4  BENZİN indirimi sağlar.

MOTO CLUB TÜRKİYE kart, Türkiye genelinde MEDİKAL PARK Hastaneleri ile anlaşmalı olup üyelerine %20 özel indirim sağlar.

MOTO CLUB TÜRKİYE kart sahipleri her gün artarak projeye dahil olan ulusal çözüm ortaklarımızdan yapacakları alışverişlerde özel indirim hakkı kazanırlar. (http://motoclubturkiye.com/cozum-ortaklarimiz.aspx )

MOTO CLUB TÜRKİYE kart sahipleri ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir. Sadece yaptıracakları organizasyonlar için ödeme yaparlar.

MOTO CLUB TÜRKİYE kart kullanım süresi  1 yıldır

 

Moto Club Card ayrıcalıklarından
faydalanmak için hemen satın alın